font büyüklüğüA / A
GRE Sınav Tarihleri
 
GRE sınavları, Türkiye’ deki yetkili sınav merkezlerinde düzenlenmektedir. Sınav hafta içi çoğu gün ve bazı haftalarda cumartesi günleri saat 09.00’da ve 13.30 'da verilmektedir.
 

Ocak 2020 itibariyle, İstanbul Sınav Tarihleri:

 

January 10, 2020 - Friday
January 13, 2020 - Monday
January 14, 2020 - Tuesday
January 15, 2020 - Wednesday
January 17, 2020 - Friday
January 20, 2020 - Monday
January 21, 2020 - Tuesday
January 22, 2020 - Wednesday
January 24, 2020 - Friday
January 25, 2020 - Saturday
January 29, 2020 - Wednesday
January 31, 2020 - Friday
February 04, 2020 - Tuesday
February 05, 2020 - Wednesday
February 07, 2020 - Friday
February 08, 2020 - Saturday
February 11, 2020 - Tuesday
February 14, 2020 - Friday
February 18, 2020 - Tuesday
February 19, 2020 - Wednesday
February 21, 2020 - Friday
February 22, 2020 - Saturday
February 25, 2020 - Tuesday
February 26, 2020 - Wednesday
March 03, 2020 - Tuesday
March 04, 2020 - Wednesday
March 06, 2020 - Friday
March 10, 2020 - Tuesday
March 11, 2020 - Wednesday
March 13, 2020 - Friday
March 17, 2020 - Tuesday
March 18, 2020 - Wednesday
March 21, 2020 - Saturday
March 24, 2020 - Tuesday
March 25, 2020 - Wednesday
March 27, 2020 - Friday
April 01, 2020 - Wednesday
April 08, 2020 - Wednesday
April 11, 2020 - Saturday
April 13, 2020 - Monday
April 14, 2020 - Tuesday
April 17, 2020 - Friday
April 18, 2020 - Saturday
April 20, 2020 - Monday
April 21, 2020 - Tuesday
April 28, 2020 - Tuesday
April 29, 2020 - Wednesday
May 06, 2020 - Wednesday
May 13, 2020 - Wednesday
June 04, 2020 - Thursday
 
Sınav Merkezi: Test Hizmetleri – Gayrettepe/İstanbul
 
Adaylara tavsiyemiz sınav kayıtlarını en az 2 hafta öncesinden tamamlamalarıdır.
 
Tüm sınav tarihlerini ve güncel müsaitlik durumu görmek için ETS nin sitesinden kullanıcı girişi yapmanız gerekmektedir.

IELTS-TOEFL-SAT-GMAT-GRE Sınav Hazılık Kurslarında %20 indirim!

>> Devam

IELTS - TOEFL IBT - GMAT - GRE - SAT Deneme Sınavları

>> Devam

Yeni SAT Sınavı Hakkında Öğrenmek İstedikleriniz

>> Devam

Tüm hakları saklıdır © ELI | Tasarım ve programlama | ASYA