YDS
font büyüklüğüA / A
GRE Sınav Tarihleri
 
GRE sınavları, Türkiye’ deki yetkili sınav merkezlerinde düzenlenmektedir. Sınav hafta içi çoğu gün ve bazı haftalarda cumartesi günleri saat 09.00’da ve 13.30 'da verilmektedir.
 

Mayıs 2020 itibariyle, İstanbul Sınav Tarihleri:

May 05, 2020 - Tuesday
May 06, 2020 - Wednesday
May 08, 2020 - Friday
May 09, 2020 - Saturday
May 11, 2020 - Monday
May 12, 2020 - Tuesday
May 13, 2020 - Wednesday
May 15, 2020 - Friday
May 18, 2020 - Monday
May 20, 2020 - Wednesday
May 22, 2020 - Friday
June 04, 2020 - Thursday
June 05, 2020 - Friday
June 09, 2020 - Tuesday
June 10, 2020 - Wednesday
June 15, 2020 - Monday
June 17, 2020 - Wednesday
June 19, 2020 - Friday
June 23, 2020 - Tuesday
June 24, 2020 - Wednesday
June 26, 2020 - Friday
July 01, 2020 - Wednesday
July 07, 2020 - Tuesday
July 14, 2020 - Tuesday
July 15, 2020 - Wednesday
July 20, 2020 - Monday
July 21, 2020 - Tuesday
July 22, 2020 - Wednesday
July 29, 2020 - Wednesday
August 07, 2020 - Friday
August 11, 2020 - Tuesday
August 12, 2020 - Wednesday
August 14, 2020 - Friday
August 25, 2020 - Tuesday
August 26, 2020 - Wednesday
 
Sınav Merkezi: Test Hizmetleri – Gayrettepe/İstanbul
 
Adaylara tavsiyemiz sınav kayıtlarını en az 2 hafta öncesinden tamamlamalarıdır.
 
Tüm sınav tarihlerini ve güncel müsaitlik durumu görmek için ETS nin sitesinden kullanıcı girişi yapmanız gerekmektedir.

IELTS-TOEFL-SAT-GMAT-GRE Sınav Hazılık Kurslarında %20 indirim!

>> Devam

IELTS - TOEFL IBT - GMAT - GRE - SAT Deneme Sınavları

>> Devam

Yeni SAT Sınavı Hakkında Öğrenmek İstedikleriniz

>> Devam

Tüm hakları saklıdır © ELI | Tasarım ve programlama | ASYA